Natkingkey SR
TõugHolstein
Värvuskõrb
Sünniaeg2013.a 
Turjakõrgus175 cm
Paaritustasu500 €
  • Natkingkey SR on edukalt osalenud nii noorhobuste ülevaatustel kui ka täku päeval, kus tõsteti esile, tema head ratsastatavust, tasakaalu ja perspektiivikust spordi jaoks. Lisaks hinnati tema kehaehitus ja tüüp hinnetele 8-9p.
  • Ta on edukalt osalenud kodustel 120-130 cm kõrgustes klassides, kui ka rahvusvahelistes noorhobuste klassides ja saavutanud mitmeid auhinnalisi kohti, nendes seas näiteks Tallinn International Horseshow’l CSIYH1* IV koht , Šiauliai CSIYH1* IV koht.
  • Natkingkey SR isa Numero Uno on olnud edukas võistlushobune Marco Kutscheriga sadulas, kuid veelgi edukam aretuses- Van Gogh ( M.Kutcher), Uno de la Roque (F. Mathy), Sterrehof’s Tamino ( M. Houtzager) on vaid mõned tema tuntud järglastest, kes on teeninud üle 10 miljoni euro auhinnaraha. Numero Uno’t on kirjeldatud kui erakordselt koostöövalmist ning ausat hobust, kes on hüpetel ettevaatlik ja omab väga tugevat äratõuget. 
  • Natkingekey SR emaisaks on Calido I , kes oma järglaste põhjal on üks maailma parimaid holšteini täkke - ta on andnud üle 70 tunnustatud sugutäkku ja üle tuhande tema järglase on registreeritud spordis. Calido I sai täkutestil hüppehindeks maagilised 10 punkti pealeselle tõstetakse esile tema head ratsastatavust, mis on temast teinud ka populaarse täku koolisõidu aretuses. Tõsiasi, et Natkingkey SR ema Renaissance VII on andnud juba kaks tunnustatud sugutäkku, ei ole üllatus. Renaissance VII kuulub holšteini märaperekonda 474a, mis on üks vanemaid ja edukamaid märaperekondasid, kust on tulnud muljetavaldav kogus sporthobuseid ja tunnustatud täkke. Tuntuimaid nende seal Verdi TN, Bubalu VDL, Wizzerd WV, jne. 

PÕLVNEMINE: